Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Güvenilir Medyumlar
Gerçek Medyumlar
Medyum Yorumları
İstanbul Medyumları
İzmir Medyumları
İstanbul Medyum | iletişim: 0 546 683 28 30
Yeni Yazılar
Home / Medyum / İstanbul Medyum

İstanbul Medyum

25 seneyi aşkın süredir medyumluk hizmeti veriyorum. Aslen ermeni vatandaşıyım. 1980 Bakırköy doğumluyum. İsmim Areg ve büyüler konusunda uzman bir medyumum. Biliyorsunuz ki Ermeniler bu topraklar üzerinde yaşayan en eski Hristiyan topluluklarından biridir ve büyüler, doğaüstü olaylar konusunda merakları ve yetenekleri ile tanınırlar.

Bende böyle bir ailede doğmuş ve bu tip şeylere meraklı biri olarak yetiştim. Çocuk yaşlarda kendi yeteneklerimin farkına vardım ve yavaş yavaş bu dünyaya giriş yaptım. Ruhani varlıklar ile bağlantı kurmak ve onlar sayesinde bir çok sorunu çözmek suretiyle medyum olarak ilk adımımı attım. Bunun yanında yavaş yavaş kendimi geliştirerek büyüler yapmaya başladım. Bu büyüleri büyük dedelerimden kalan eski bir kitap sayesinde öğrendim, fakat sadece bu kitabı alıp içinde ki bilgileri okumak yeterli olmuyor. Eğer sizde bir medyumluk yeteneği yoksa ve doğuştan gelen bu yeteneğe sahip değilseniz, yapmış olduğunuz büyülerin hiç bir işe yaramadığını göreceksiniz.

Bu yeteneklerimi deneme fırsatımı ilk olarak çevremde bulunan kişilere çalışmalara yaparak yaşadım. Evli ve sorun yaşayan bir çiftin arasını düzeltmek için yapmış olduğum büyü hayatımda yaptığım ilk büyüydü, bu büyü olumlu sonuçlandı ve o evli çift evliliklerini hala sürdürüyor. Bunun dışında bu yaşıma kadar bir çok kez büyü yaptım ve yapmış olduğum büyüler genellikle olumlu sonuçlandı. Aile ve eşler arası sorunlar, ruhani varlıklar tarafından verilen rahatsızlıkların giderilmesi, giden sevgilinin ya da eşin geri getirilmesi, platonik aşkların karşılıklı aşka döndürülmesi, şans ve zenginlik için yapılan çalışmalar, define yer tespiti gibi konularda çalışmalarım oldu.

İstanbul medyum olarak yaşamış olduğunuz bu ve benzeri sorunlarda bana danışarak yardım talep edebilirsiniz. Özellikle büyü konusunda son derece iyi olduğumu düşünüyorum ve iddia ediyorum. Büyü yapmadan önce size özel bir bakım uyguluyorum ve ondan sonra sorununuzu tespit edip, yapılabilecek en uygun büyüyü seçiyorum. Sonrası ise sizi mutlu bir gelecek bekliyor.

About admin

Check Also

isveç medyum

İsveç Medyum

Gurbette yaşayan siz değerli kardeşlerimizin her türlü maddi manevi sorunlarına İsveç Medyum olarak hizmet vermekteyiz. …

One comment

  1. size nasıl ulaşılır peki

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir