Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Güvenilir Medyumlar
Gerçek Medyumlar
Medyum Yorumları
İstanbul Medyumları
İzmir Medyumları
Papaz Büyüsü | iletişim: 0 546 683 28 30
Yeni Yazılar
Home / Büyüler / Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Bu büyü sanılanın aksine sadece papazlar tarafından yapılan bir büyü değildir. Fakat yapılmaya başladığı çağ itibariyle ilk yapan kişiler Hristiyanlar oldukları için papaz büyüsü adı ile adlandırılmıştır. Kara büyü sınıfında yer alan bir büyüdür. Bir çok alanda kullanılmaktadır. İki sevgiliyi birbirine bağlamak, sevenleri ayırmak, bir insanın psikolojisini bozmak, hatta ve hatta bir insanın ölümüne sebebiyet vermek için bile kullanılabilir.

Çok amaçlı kullanılan bu büyü her medyum tarafından yapılamayan bir büyüdür. Bu büyü için çeşitli ritüeller uygulanmalıdır ve her medyum bu büyü bilgilerine sahip değildir. Papaz büyüsü çeşitli yollar ile yapılabilmektedir. Kişiye yedirme içirme ile yapılan bu büyü, kimi zaman uzaktan yöntemler kullanılarakta yapılabilir. Söylediğim gibi papaz büyüsü yapmak için engin bir büyü bilgisine sahip olmak gerekir.

Papaz büyüsünün yedirme ve içirme olarak uygulanan kısmında eğer büyü bir bayan tarafından yapılıyorsa, büyü yaptıran bayanın adet döneminin  ilk gününde gelen kan, karşı tarafa içirmek suretiyle bu büyü yapılır. Bu büyü ayrıca uzaktan büyü yapılmak istenen kişinin, elbise parçası, saç teli, tırnağı ya da bir fotoğrafı kullanılarakta yapılabilir. Papaz büyüsü yapıldığı gün etkisini göstermeye başlar ve kişinin inatçılık durumuna göre etkisini göstermesi 7 ila 41 gün arasında değişkenlik gösterebilir.

Bu büyüyü yaptığını iddia eden kişi sayısı oldukça fazladır fakat papaz büyüsü gerçekten yapılması çok zor bir büyüdür. Papaz büyüsü yaptığını zanneden fakat farklı büyüler yapan medyumlar da vardır. Fakat hiç bir büyü papaz büyüsü kadar etkili değildir ve papaz büyüsü kadar etkili bir kullanım alanı yoktur.

Ben medyum areg olarak papaz büyüsü yapan medyumlar arasında en iyi olduğumu iddia ediyorum. Herkes papaz büyüsü yaptığını iddia eder ama medyum aregyapar…..

About admin

Check Also

şirinlik büyüsü

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü, işlem yapılacak kişiye kendinizi beğendirmek için o kişiye sempatik ve şirin görünmek için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir